Naši partneři

SITUS furniture s.r.o., výroba designového nábytku z masivu

SITUS furniture s.r.o.,
výroba designového nábytku z masivu

www.situs.cz

Za vytvořením našich židlí a stolů z masivního dřeva stojí příběh. Příběh o týmu lidí, kteří svým řemeslným umem posouvají výrobky dál, dál za hranice běžného, na hranici přirozeného. Dávají jim rozměr, tvar, pocit a duši. Každý, námi vyrobený kus, s sebou nese náš rukopis, rukopis lidí, kteří dřevo milují a berou ho jako součást sebe sama.

CASSIOPEA EUROPE, s.r.o., prodej a degustace archivních vín

CASSIOPEA EUROPE, s.r.o.,
prodej a degustace archivních vín

www.rarewine.cz

Projekt Rare Wine jsme založili v roce 2013 s cílem organizovat degustace vzácných vyzrálých vín, která nejsou na trhu běžně dostupná. Chceme na našich degustacích ukázat vína v optimální zralosti s tím, že našimi klienty jsou lidé, kteří obdivují tóny zralých vín a raději ocení víno mírně přestárlé než víno, které ještě není připraveno k pití.

Art of Finance investiční společnost, a.s., česká investiční společnost

Art of Finance investiční společnost, a.s.,
česká investiční společnost

www.aofis.cz

Art of Finance investiční společnost, a.s. je česká investiční společnost, která spravuje fondy kvalifikovaných investorů Élévation, EMART, Elba, Eudia, Malbork a VAULT. Naší strategií je spravovat a zhodnocovat prostředky podílníků fondů se zaměřením na středoevropské trhy, zejména měnové, ale nově i na globální akciové trhy 

GLOBALICA a.s., pivo vysoké neměnné kvality

GLOBALICA a.s.,
pivo vysoké neměnné kvality

www.mmxpivo.com

MMX Pivovar je malý soukromý pivovar ležící v Letech, v okresu Praha-západ, ve Středočeském kraji. Je součástí MMX Pivotelu, zařízení sdružující pivovar, restauraci a hotel. Všechna piva se vaří výhradně dle zákona o čistotě piva Reinheitsgebot z roku 1516 z nejlepších českých i světových chmelů a sladů a vlastní pivovarské vody o hodnotě pH 7,7.

Dům u Agáty s.r.o., zařízení poskytující sociální služby

Dům u Agáty s.r.o.,
zařízení poskytující sociální služby

www.dumuagaty.cz

Dům u Agáty je soukromé bezbariérové zařízení, které poskytuje registrované sociální služby: domov pro seniory, domov pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služby. Lidem se sníženou soběstačností, kteří již nevyžadují pobyt na zdravotním lůžku, ale jejichž zdravotní stav vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby nabízí laskavé rodinné zázemí, krásné bydlení, kvalitní stravování a komplexní nadstandardní profesionální péči 24 hodin denně.

CZECH PROMOTION, reklamní agentura

CZECH PROMOTION,
reklamní agentura

www.promotion.cz

Věříme, že cílem reklamy není pobavit, ale upoutat pozornost a získat nové zákazníky. Odpovědností reklamní agentury, není vygenerovat nahodilý nápad, ale postavit kampaň tak, aby byla pochopitelná a aby způsobila to, co si klient přeje. Téměř 20 let se zabýváme reklamou, neustále se učíme a přizpůsobujeme novým možnostem i trendům. Věříme, že minulost jsou zkušenosti, budoucnost příležitosti.

0