Naši partneři

SITUS furniture s.r.o., výroba designového nábytku z masivu

SITUS furniture s.r.o.,
výroba designového nábytku z masivu

www.situs.cz

Za vytvořením našich židlí a stolů z masivního dřeva stojí příběh. Příběh o týmu lidí, kteří svým řemeslným umem posouvají výrobky dál, dál za hranice běžného, na hranici přirozeného. Dávají jim rozměr, tvar, pocit a duši. Každý, námi vyrobený kus, s sebou nese náš rukopis, rukopis lidí, kteří dřevo milují a berou ho jako součást sebe sama.

CASSIOPEA EUROPE, s.r.o., prodej a degustace archivních vín

CASSIOPEA EUROPE, s.r.o.,
prodej a degustace archivních vín

www.rarewine.cz

Projekt Rare Wine jsme založili v roce 2013 s cílem organizovat degustace vzácných vyzrálých vín, která nejsou na trhu běžně dostupná. Chceme na našich degustacích ukázat vína v optimální zralosti s tím, že našimi klienty jsou lidé, kteří obdivují tóny zralých vín a raději ocení víno mírně přestárlé než víno, které ještě není připraveno k pití.

Art of Finance investiční společnost, a.s., česká investiční společnost

Art of Finance investiční společnost, a.s.,
česká investiční společnost

www.aofis.cz

Art of Finance investiční společnost, a.s. je česká investiční společnost, která spravuje fondy kvalifikovaných investorů Élévation, EMART, Elba, Eudia, Malbork a VAULT. Naší strategií je spravovat a zhodnocovat prostředky podílníků fondů se zaměřením na středoevropské trhy, zejména měnové, ale nově i na globální akciové trhy 

GLOBALICA a.s., pivo vysoké neměnné kvality

GLOBALICA a.s.,
pivo vysoké neměnné kvality

www.mmxpivo.com

MMX Pivovar je malý soukromý pivovar ležící v Letech, v okresu Praha-západ, ve Středočeském kraji. Je součástí MMX Pivotelu, zařízení sdružující pivovar, restauraci a hotel. Všechna piva se vaří výhradně dle zákona o čistotě piva Reinheitsgebot z roku 1516 z nejlepších českých i světových chmelů a sladů a vlastní pivovarské vody o hodnotě pH 7,7.

0